360wheelchair ELECTRON

Dla Cosmotech, biura projektowo technologicznego działającego na rynku rapid prototypingu, pozyskaliśmy dofinansowanie na wyjątkowy projekt.

Eksperci Grupy LPW dla Cosmotech,
biura projektowo technologicznego działającego na rynku rapid prototypingu, pozyskali dofinansowanie na wyjątkowy projekt

Nazwa projektu:

Realizacja projektu odbyła się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (EFRR) dla osi priorytetowej: I. Nowoczesna gospodarka,  działania: 1.2. Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach. 

Cel projektu:

Celem projektu były prace badawczo-rozwojowe nad unikalnym wózkiem elektrycznym Electron, posiadającym bezpiastowe koła napędowe oraz regulację wysokości siedziska.

Realizacja projektu:

Zrealizowany projekt jest odpowiedzią na dokonaną analizę rynku, z której wynikało duże zapotrzebowanie na elektryczne wózki inwalidzkie o dotychczas niespotykanych na rynku parametrach.

Osoby odpowiedzialne:

Grzegorz Ocieczek
Dyrektor Działu ds. Dotacji i Analiz

Alicja Szymczyk
Starszy Specjalista ds. Finansowania Zewnętrznego

Co to był za projekt?

To 360wheelchair ELECTRON – inwalidzki wózek elektryczny 

Najbardziej złożony spośród projektów Cosmotech, który przybrał materialną formę. O samym designie można by pisać wiele, ale to przede wszystkim funkcjonalność i styl w kompaktowej postaci, zaprojektowane z myślą o szerokim spektrum zastosowań.

Zobacz stronę projektu

Wartość projektu

1 636 727,50 zł

Wysokość dofinansowania

1 037 241,00 zł

#LPWCONSULTING #COSMOTECH #ELEKTRON 

Nie jest to pierwszy, ani ostatni projekt, przy którym mamy przyjemność współpracować z tą innowacyjną firmą, specjalizującą się w budowaniu funkcjonalnych prototypów urządzeń medycznych.

Dziś możemy cieszyć się z kolejnego pozytywnego zakończenia projektu i wspólnego sukcesu. W ramach współpracy nasi eksperci odpowiedzialni byli za pozyskanie dofinansowania, kompleksowe zarządzanie i końcowe rozliczenie całego projektu.


Fundusze Europejskie dały możliwość dynamicznego wzrostu naszej spółce, dzięki finansowemu wsparciu mogliśmy wdrożyć innowacyjne technologie, które pozwoliły opracować w pełni dopasowane do użytkownika, lekkie, skrojone na miarę wózki inwalidzkie, które weszły na polski rynek.

Łukasz Padjasek
Współwłaściciel Cosmotech


Case study

Fundusze to ludzie, nie tylko pieniądze

Poznaj nasze dotychczasowe działania

Dzięki specjalistom z Grupy LPW Consulting, setki firm rozwijają swoje możliwości

Zobacz wszystkie

Przedsiębiorco z województwa śląskiego

Pozyskaj dofinansowanie dzięki wsparciu ekspertów z LPW Consulting!